درباره بیمه رهنمود

به نام خالق دوستی و یکتای بی همتا

شرکت خدمات بیمه ای رهنمود (سهامی خاص ) مطابق با قانون تجارت و در سال 1379 بشماره 173503 به ثبت رسیده و در اردیبهشت1380 با مجوز بیمه مرکزی ایران و شرکت سهامی بیمه ایران با کد 9916 با مدیریت جناب آقای محمدرضا شیخ که از متخصصین با سابقه صنعت بیمه میباشند ، با هدف خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه شروع به فعالیت نموده است . لازم به ذکراست که ایشان از سال ۱۳۷۴ در نمایندگی حقیقی سابقه فعالیت داشته تا اینکه در اردیبهشت 1399 بیست و پنجمین سال فعالیت بیمه ای خود را پاس داشتند. این شرکت افتخار دارد که از زمان تاسیس تاکنون در کلیه رشته های بیمه ای مورد فعالیت ، دارای مانده عملیاتی مثبت بوده و این مقدور نبود مگر با ریسک سنجی مناسب بیمه گزاران ، و پرداخت دقیق و به موقع خسارت .
افتخارات شرکت
در همین راستا در سالهای 1393 و 1394 با تایید مجتمع تخصصی 15آبان و امورنمایندگان حقوقی بیمه ایران ، این شرکت مفتخر به انتخاب مقام چهارمین شرکت برتر ، از میان 100شرکت برتر شده است .
این شرکت ضمن صدورانواع بیمه های اتومبیل (ثالث وبدنه) ، بصورت تخصصی در بیمه های مسئولیت ساختمانی و کارفرما (صنعتی) ، و همچنین صدور انواع بیمه های بیمه عمرو سرمایه گذاری ، مبتکر و صاحب نظر بوده و با بکارگیری فرمولهای خاص ، کمترین نرخ موجود در صنعت بیمه را به بیمه گزاران خود ارائه مینماید.